Původní stránky

UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021 - 2022


Slavnostní ukončení školního roku 2021/2022 proběhne VE ČTVRTEK 30. 6. 2022 OD 7,45 NA NÁMĚSTÍ V PILNÍKOVĚ. Zde se všichni žáci a dospělí slavnostně rozloučí s žáky deváté třídy. Žáci deváté třídy a jejich rodinní příslušníci mají následně oficiální rozloučení od 9,00 s panem starostou a vedením školy na sále restaurace Slunce v Pilníkově. Žáci ostatních tříd se odeberou z náměstí se svými třídními učiteli do tříd k předávání vysvědčení.  V případě silného deště se slavnostní rozloučení uskuteční v otevřené sportovní hale v Pilníkově.  Všechny rodiče a obyvatele Pilníkova srdečně zveme na náměstí ke společnému slavnostnímu rozloučení se školním rokem 2021/2022.

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj Certifikát projektu