Původní stránky

Školní výlet 8. třídy – 4. – 6. 6. 2018


 

Z Pilníkova jsme v pondělí ráno vyrazili linkovým autobusem do Jičína a odtud následně do Sobotky. Po krátké přestávce na nákup zásob jsme zamířili do kempu, kde jsme měli domluvené ubytování. Odpoledne jsme se ještě šli podívat na nedaleký lovecký zámeček Humprecht. Druhý den jsme absolvovali pěší výlet na hrad Kost, kde jsme si vybrali prohlídkovou trasu s mučírnou. Bylo to sice trochu drsné vyprávění, ale zajímavé. Počasí se nám opravdu vydařilo, po návratu z výletu většina z nás využila k osvěžení místní koupaliště. Večer jsme hráli přehazovanou, proběhlo několik karetních partií a další hry. Ve středu ráno se nám ani moc nechtělo domů. Výlet jsme si všichni užili.

Za 8. třídu P. Strasserová, tř. uč

 

.

Partneři školy:

evropský sociální fond ČR Evropská unie Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Leader Program rozvoje venkova Královehradecký kraj