Knihovna

Žáci i pedagogové naší školy mají možnost navštěvovat také školní knihovnu a čítárnu, jež obsahuje více jak 1400 titulů od našich i zahraničních autorů. Skladba žánrů je pestrá, nejvíce však převažují tituly pro děti a mládež. Kromě knih jsme nezapomněli ani na vybavení moderní technikou, je zde proto k dispozici moderní audiovizuální centrum a také dva přenosné počítače s vysokorychlostním připojením, díky kterému lze využívat i největší knihovnu světa - Internet. Místo je často využíváno jako učebna pro výuku hudební výuky a českého jazyka – literatury. Zdi naší knihovny patří autorům a to včetně nástěnky s nejvýznamnějšími výročími ze světa literatury a divadla.

Vítejte v naší knihovně Multimedia a knihy

Výběr knih je opravdu pestrý
Číst lze i elektronickou cestou - z Internetu

Knihovna